PROFILS METĀLA NEOLAT 0.6 UW 75/30 3.0M
€2,25
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 3000 mm |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Skārda biezums | 0.6 mm |
| Profila veids | UW |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Izmantošanas mērķis | Lokšņu stiprināšanai pie sienas |
| Svītrkods | 502301969 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS METĀLA NEOLAT 0.6 UW 75/30 3.0M