Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 90 mm |
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Kāpņu leņķis |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 30 mm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502419079 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PVC KĀPŅU PROFILS KL30X30 0.9M OZOLS