Produkta informācija
| Ražotājs | ELECTRALINE |
|---|---|
| Uzstādīšana | Virsmas |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ligzdu skaits | 1 |
| Produkta veids | Kontaktligzdas |
| Zīmols | Electraline |
| Sērija | Retro |
| Krāsa | Balta krās. |
| Aizsargsegums | Nē |
| Aizsardzības vārsts | Nē |
| Ar tālvadības pulti | Nē |
| Rāmis | Jā |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 250 V |
| Garums | 100 mm |
| Platums | 70 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502598134 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ROZETE RETRO PORCELĀNA BALTS + RĀMIS