Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 250 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Haushalt |
| Auduma biezums | 15 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 44 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Vidēja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Mikrošķiedra |
| Roktura materiāls | Divu komponentu |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502376018 |
Viegli atsvaidziniet savas dzīvojamās telpas, izmantojot Haushalt krāsas rullīti ar rokturi. Izstrādāts efektivitātei un gludai apdarei, šis 250 mm rullītis ir daudzpusīgs rīks dažādiem krāsošanas darbiem jūsu mājās vai darbnīcā.
Izstrādāts optimālai veiktspējai, šim krāsas rullītim ir augstas kvalitātes mikrošķiedras auduma pārklājums, kas ideāli piemērots vienmērīgai uzklāšanai ar ūdens bāzes krāsām. 15 mm auduma biezums nodrošina izcilu krāsas uzņemšanu un atbrīvošanu, padarot jūsu krāsošanas projektus ātrākus un efektīvākus uz vidēji teksturētām virsmām. Tā 44 mm serdes diametrs nodrošina stabilitāti lietošanas laikā, veicinot konsekventu rezultātu.
Komforts un kontrole ir vissvarīgākie, tāpēc Haushalt rullītis ir aprīkots ar divkomponentu rokturi. Attēlos redzamais ergonomiskais sarkanais un melnais rokturis nodrošina ērtu lietošanu pat ilgāku krāsošanas sesiju laikā. Izturīgais 8 mm roktura stieņa diametrs piešķir instrumentam izturību un stabilitāti.
Neatkarīgi no tā, vai veicat pilnīgu telpas renovāciju, atsvaidzināt akcenta sienu vai vienkārši veicat labošanas darbus, šis Haushalt krāsas rullītis vienkāršo procesu. Tā ir lieliska izvēle gan DIY entuziastiem, gan profesionāļiem, palīdzot jums bez piepūles sasniegt profesionāla izskata rezultātus.
Galvenās iezīmes:
- Zīmols: Haushalt
- Rullīša garums: 250 mm
- Auduma materiāls: Mikrošķiedra, 15 mm biezums
- Roktura materiāls: Divkomponentu (Ergonomisks sarkans un melns rokturis)
- Saderība: Lieliski piemērots ūdens bāzes krāsām
- Serdes diametrs: 44 mm stabilai rullēšanai
- Stieņa diametrs: 8 mm izturībai
- Mērķis: Piemērots dažādiem krāsošanas darbiem uz vidējām virsmām
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS MIKROŠĶ.15MM 25CM 44MM+ROKT.