Produkta informācija
| Ražotājs | PAWBOL |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Balta krās. |
| Zīmols | Pawbol |
| Moduļu skaits | 4 |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 140 mm |
| Platums | 92 mm |
| Dziļums | 690 mm |
| Svītrkods | 502681955 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SADALNE VIRSAPMETUMA 4 MODUĻI IP40