VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 PEL.OZ L
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 209.5 cm |
| Biezums | 2 cm |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Pelēka ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502575695 |
Uzlabojiet jebkuras istabas ieeju ar Domoletti vertikālo durvju aplodu, kas rūpīgi izstrādāta gan izturībai, gan mūsdienīgai estētikai. Šis būtiskais komponents nodrošina tīru un profesionālu apdari ap jūsu iekšdurvīm, piešķirot jūsu dzīvojamām telpām izsmalcinātību.
Izgatavota no izturīgas vidēja blīvuma kokšķiedras plātnes (MDF), šī durvju aplode piedāvā izturīgu un uzticamu rāmi. Ar garumu 209,5 cm un regulējamu platumu no 10 līdz 14 cm, kā arī plānu 2 cm biezumu, tā nodrošina daudzpusīgu piemērotību dažādiem sienu tipiem. Autentiskā pelēkā ozola apdare, kas redzama produktu attēlos, demonstrē smalku koka graudu rakstu, kas jūsu interjera dizainam piešķir dabisku eleganci.
Šis konkrētais modelis ir labās puses durvju aplode, ideāli piemērota specifiskiem durvju atvēršanas virzieniem. Tās daudzpusīgais dizains padara to piemērotu dažādiem mājas renovācijas projektiem, neatkarīgi no tā, vai atjaunojat guļamistabas ieeju, atsvaidzināt gaiteni vai uzstādāt jaunu durvju rāmi viesistabā. Smalkais pelēkā ozola tonis var papildināt dažādus dekoru stilus, no mūsdienīgiem minimālistiskiem līdz klasiskākiem iestatījumiem.
Katrā iepakojumā ir divi vertikāli durvju aplodu vienumi, nodrošinot visaptverošu risinājumu vienai pilnīgai durvju ailai. Lepni ražots Polijā no Domoletti, zīmola, kas atzīts par funkcionāliem un stilīgiem mājas risinājumiem, tam ir arī standarta 24 mēnešu garantija papildu pārliecībai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 PEL.OZ L