Produkta informācija
| Ražotājs | RAPID |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Vienību skaits iepakojumā | 1500 |
| Produkta veids | Skavotāju skavas |
| Zīmols | Rapid |
| Garums | 40 mm |
| Platums | 5.7 mm |
| Krāsa | Hroma krās. |
| Svars | 0.83 kg |
| Skavas / Vītnes tips | 90 |
| Papildus informācija | Piemērots Rapid PBS151 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501972819 |
Šīs augstas veiktspējas cinkotās šaurās vainaga skavas ir īpaši paredzētas lietošanai ar Rapid pneimatisko skavotāju PBS151. Sveķu pārklājums nodrošina optimālas stiprinājuma īpašības koksnē.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKAVAS N.90 40MM 1500 GAB RAPID