Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 300 mm |
| Svars | 0.6 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 1.22 mm |
| Griešanas puse | Taisns griezums |
| Ar fiksāciju | Nē |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Okko |
| Svītrkods | 502108862 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĶĒRES METĀLA VG073 300MM