Product information
| Garums | 300 mm |
|---|---|
| Svars | 0.6 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 1.22 mm |
| Griešanas puse | Taisns griezums |
| Ar fiksāciju | Nē |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Okko |
| Barcode | 502108862 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ŠĶĒRES METĀLA VG073 300MM