Информация о товаре
| Garums | 300 mm |
|---|---|
| Svars | 0.6 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 1.22 mm |
| Griešanas puse | Taisns griezums |
| Ar fiksāciju | Nē |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Okko |
| Штрихкод | 502108862 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ŠĶĒRES METĀLA VG073 300MM