Produkta informācija
| Ražotājs | FITT |
|---|---|
| Garums | 25 m |
| Ārējais diametrs | 25.5 mm |
| Šļūtenes tips | Uzturvērtība |
| Produkta veids | Šļūtenes |
| Zīmols | Fitt |
| Iekšējais diametrs | 20 mm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Ar stiegrojuma tīklu | Nē |
| Maksimālais darba spiediens | 7 Bar |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ārējais diametrs: 25.5. |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 500489962 |
Fitt Aliflex Vacuum Hose 25m
To izmanto sūkņa sūkšanas līnijas veidošanai, un tas ir paredzēts beztauku pārtikas šķidrumiem, kā arī šķidrumiem, kuru alkohola saturs nepārsniedz 28%. Darbības temperatūra no -10 °C līdz +60 °C, spiediens no 6 līdz 7 bar.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĻŪTENE VAKUUMA 20MM ALIFLEX