Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 300 cm |
| Platums | 50 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Tērauda marka | S355 |
| Zīmols | - |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501981125 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRA PROFILS 3M