STŪRAINIS ALUM. ANOD.ZELTA MM1000X30X30
€2,04
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ARCANSAS |
|---|---|
| Pārklājums | Anodēts |
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 30 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 30 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502126924 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRAINIS ALUM. ANOD.ZELTA MM1000X30X30