Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Dzīvžoga šķēru piederumu tips | Teleskopisks kāts |
| Garums | 74 cm |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Saderīgie ražotāji | Universāla |
| Produkta veids | Piederumi |
| Zīmols | - |
| Platums | 13.5 cm |
| Augstums | 7.5 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Rokturis ir piemērots HS-GT-02 šķērēm. Ar diviem riteņiem un pagarināmu rokturi |
| Svītrkods | 502224283 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TELESKOP.KĀTS+RAT.HS-GT-02