TRIECIENA GALVIŅA FASTER TOOLS 1/2IN 17
€0,99
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Kolonnu savienotājs | 1/2" |
| Magnētiskā galviņa | Nē |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 17 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Trieciena galviņa |
| Zīmols | Faster Tools |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Urbšanas kronis Haushalt ST-E519127, 19 - 127 mm |
| Parastā cena | TOP prece |
| Svītrkods | 502541534 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRIECIENA GALVIŅA FASTER TOOLS 1/2IN 17