VĒRTNE BIT G.PELĒKA SILK MATT 700X2000
€54,51
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 200 cm |
| Platums | 70 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | BIT |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000101048341, 000101048345, 000101048349, 000101048353 |
| Komplekts | Komplektā neietilpst eņģes, slēdzenes, rokturi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Kāti, pagarinājumi un apkakles jāiegādājas atsevišķi: 000101048341,000101048345,000101048349,000101048353.Pieejami standarta vai regulējami kāti.... |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502554349 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE BIT G.PELĒKA SILK MATT 700X2000