Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4.5 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | Kleopatra |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās., Pelēka krās. |
| Krāsa | Brūna krās., Pelēka krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kartons |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Regulējami rāmji: 000101062253,000101062255,000101062265,000101062268. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502578432 |
- Šīs Sonoma ozolkoka pelēkās lamināta durvis piedāvā Jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, raksturojas ar izturību un izturību. Durvju platumu var pielāgot atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu atslēgu - tas nodrošina papildu drošību un privātumu Jūsu telpās.
- Šīs durvis ir lieliska izvēle, lai piešķirtu Jūsu telpām ekskluzivitāti, eleganci un funkcionalitāti.
- Ar kvalitatīvām Domoletti KLEOPATRA durvīm piešķirsiet saviem namiem vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE KLEOPATRA P.OZ 844X2035 KR.3