Информация о товаре
| Garums | 600 mm |
|---|---|
| Svars | 2.1 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 10 mm |
| Griešanas puse | Taisns griezums |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Haushalt |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502275389 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ARMATŪRAS ŠĶĒRES 600MM