Информация о товаре
| Garums | 750 mm |
|---|---|
| Svars | 3.3 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 14 mm |
| Griešanas puse | Taisns griezums |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Haushalt |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502275410 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ARMATŪRAS ŠĶĒRES 750MM