Информация о товаре
| Garums | 60 cm |
|---|---|
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 0.93 cm |
| Flīžu tips | Keramikas |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Dekoratīvā flīze |
| Zīmols | Stn Ceramica |
| Kolekcija | - |
| Modelis | BELEVUE IVORY |
| Formāts | 30 x 60 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.62 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Matēts, Nelīdzens |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Штрихкод | 502844581 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: FLĪZE KER.BELEVUE LIGHT IVORY 30X60(1.62