Информация о товаре
| Garums | 30 cm |
|---|---|
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 0.85 cm |
| Flīžu tips | Fasādei |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Paradyz Ceramika |
| Kolekcija | Mattone Sabbia |
| Modelis | GRAFIT |
| Formāts | 30 x 30 cm |
| Pretslīdes klase | R10 |
| Vienību skaits iepakojumā | 13 |
| Svars | 24 kg |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.17 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502824445 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: FLĪZES KLINK MATT SAB GRAFĪ 30X30 (1.17)