Информация о товаре
| Garums | 250 mm |
|---|---|
| Atbilstošs kniežu daudzums | 2,4 mm, 3,2 mm, 4 mm, 4,8 mm |
| Piemērotas kniedes | Alumīnijs |
| Produkta veids | Kniedētājs |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu galviņas veids | Divvirzienu 90-180° |
| Svars | 0.7 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502275412 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: KNIEŽU PISTOLE 250MM BIDIRECTIONAL