Информация о товаре
| Garums | 1140 mm |
|---|---|
| Darbības zonas platums | 160 mm |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Rakšanas mērķis | Universāls |
| Produkta veids | Liekšķēre |
| Zīmols | Truper |
| Svars | 1.13 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502695712 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LIEKŠĶERE CLASSIC GARDENER 114CM