Информация о товаре
| Maisījuma tips | Remonta |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem, Mūrēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 4.5 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 25 °C |
| Produkta veids | Māls |
| Zīmols | - |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 1:1 |
| Patēriņš | 1 kg/m3 |
| Maisījuma sastāvs | māls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502170470 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ŠAMOTA PULVERIS 4.5KG