Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 200 cm |
| Platums | 80 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | EUGENE |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Koka masīvs | Nē |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Komplekts | Komplektā nav eņģu, slēdzeņu, rokturu,sagatavotu caurumu eņģēm. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Durvju rāmis, apmales, paplašinājumi jāpērk atsevišķi: Standarta durvju rāmis 000101138402, apmale 000101138404, paplašinājums 000101138406, regulējams durvju rāmis 000101138408. Var izvēlēties standarta vai regulējamus durvju rāmjus. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Штрихкод | 502685628 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: VĒRTNE RINO 01 G EUGENE OZOLS 800X2000