Produkta informācija
| Ražotājs | SAKRET |
|---|---|
| Maisījuma tips | Remonta |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | 5 - 30 °C |
| Produkta veids | Sauss mūra maisījums |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | ZF |
| Maisījuma un ūdens attiecība | skat. uz iepakojuma |
| Patēriņš | 7-9 |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Sakret FIN plus, remonta, 4 kg |
| Svītrkods | 500516204 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Sakret
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CEMENTA JAVA SAKRET ZF 25KG -10C