Product information
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Kāpņu leņķis |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 30 mm |
| Krāsas nosaukums | Šampanieša krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502638597 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KĀPŅU PROFILS 30R 2M MATĒTS ŠAMP.