STRAIGHT SANDER DREMEL 4250-6/128PLATINUM
€148,47
Pieejams uzreiz
Product information
| Jauda | 175 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 35000 |
| Stobra diametrs | 3.2 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Produkta veids | Elektriskā lineārā slīpmašīna |
| Zīmols | Dremel |
| Modelis | 4250-6/128 |
| Svars | 5.5 kg |
| Ir ātruma bloķēšanas poga | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Meksika |
| Barcode | 502311506 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STRAIGHT SANDER DREMEL 4250-6/128PLATINUM