APD. STŪRIS PREMIUM24X24/2.48M PINE WOOD
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 2480 mm |
| Platums | 24 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF), Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Apdares leņķis |
| Zīmols | Domoletti |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 3 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Ārējo un iekšējo sienu stūru apdarei. Līmē ar montāžas līmi. Izgatavots no laminētas koksnes šķiedras. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502305699 |
Uzlabojiet savu interjera telpu estētisko pievilcību ar Domoletti apdares stūri. Šī būtiskā dekoratīvā apdare nodrošina glītu un pulētu risinājumu gan iekšējiem, gan ārējiem sienu stūriem, pārvēršot neapstrādātas malas par gludu, profesionālu apdari. Lieliski piemērota jebkuram mājas remontam vai DIY projektam, tā piešķir izsmalcinātu pieskārienu jūsu dzīves videi.
Izgatavots no izturīgas laminētas vidēja blīvuma kokšķiedras plātnes (MDF) un skaidu plātnes, šis apdares stūris lepojas ar skaistu gaiša ozola koka graudu tekstūru. Ozola apdares smalkais, dabiskais izskats, kā redzams produkta attēlā, ienes siltumu un izsmalcinātību jebkurā telpā, viegli papildinot dažādus interjera stilus no moderna minimālisma līdz klasiskam mūsdienu stilam.
Šī universālā stūra līste, kuras garums ir iespaidīgi 2480 mm, platums 24 mm un plāns 3 mm biezums, ir paredzēta daudzpusīgai lietošanai interjera apdares projektos. To ir viegli uzstādīt, nepieciešams tikai standarta montāžas līmlīdzeklis, lai to stingri nostiprinātu, padarot to par ideālu izvēli gan DIY entuziastiem, gan profesionāliem remontētājiem. Tā izturīgā konstrukcija nodrošina ilgstošu kvalitāti, ko nodrošina 24 mēnešu garantija.
Papildus dekoratīvajai pievilcībai Domoletti apdares stūris kalpo praktiskam mērķim, slēpjot nelielas nepilnības, spraugas un nodrošinot sienu stūru aizsardzību pret ikdienas nolietojumu. Iedomājieties to izmantot, lai bezšuvju veidā apdarinātu stūrus ap tikko krāsotu akcenta sienu jūsu dzīvojamā istabā vai lai piešķirtu asu, tīru malu intensīvas satiksmes gaiteņiem, nodrošinot vienotu un labi uzturētu izskatu visā jūsu mājoklī.
- Zīmols: Domoletti
- Produkta veids: Iekšējais apdares stūris / Stūra profils
- Materiāls: Laminēta MDF un skaidu plātne
- Krāsa un apdare: Gaiša ozola koka graudu tekstūra
- Izmēri: 2480 mm (garums) x 24 mm (platums) x 3 mm (biezums)
- Pielietojums: Piemērots iekšējiem un ārējiem sienu stūriem
- Uzstādīšana: Pielīmē ar montāžas līmlīdzekli
- Garantija: Iekļauta 24 mēnešu garantija mierīgam prātam
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APD. STŪRIS PREMIUM24X24/2.48M PINE WOOD