APDARES LĪSTE LABĀ JC1021-E-1287B 2.6M
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 2600 mm |
| Platums | 24 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Domoletti |
| Modelis | JC1021-E-1287B |
| Biezums | 12 mm |
| Līstes tips | Sākuma leņķa apšuvums |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502341537 |
Pārveidojiet savas interjera telpas ar Domoletti JC1021-E-1287B apdares līsti, kas ir paredzēta, lai jūsu mājoklim piešķirtu izsmalcinātas elegances pieskārienu.
Šī izturīgā dekoratīvā līste, kas izgatavota no putu polistirola (EPS), piedāvā skaistu ozolkoka apdari, kas ienes siltumu un dabisku raksturu jebkurā telpā. Tās detalizētā koka tekstūra, kā redzams produkta attēlos, nodrošina reālistisku estētiku, lieliski papildinot dažādus dekoru stilus.
Galvenās Domoletti JC1021-E-1287B apdares līstes īpašības:
- Materiāls: Izgatavota no izturīga putu polistirola (EPS), kas nodrošina ilgstošu veiktspēju.
- Krāsa un apdare: Piedāvā bagātīgu ozolkoka (brūnu) krāsu ar teksturētu, dabīga koka izskatu.
- Izmēri: 2600 mm (2,6 metri) garumā, 24 mm platumā un 12 mm biezumā.
- Mērķis: Galvenokārt paredzēta kā sākuma stūris apšuvumam vai paneļiem, nodrošinot kārtīgu, tīru un profesionālu malu.
Domoletti apdares līste ir daudzpusīga izvēle dažādiem interjera projektiem. To var efektīvi izmantot, lai izveidotu pulētu pāreju gar paneļu sienas apakšējo malu viesistabā vai lai noteiktu dekoratīvā apšuvuma sākumpunktu gaitenī vai guļamistabā. Tās precīzie izmēri un specializētais profils padara to par lielisku izvēli, lai panāktu vienmērīgu un elegantu apdari, palīdzot uzlabot jūsu telpas kopējo izskatu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES LĪSTE LABĀ JC1021-E-1287B 2.6M