ĀRDURVIS DZĪ.DOMOLETTI SANDIE2.890X2060L
€189,26
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 206 cm |
| Platums | 89 cm |
| Biezums | 5 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Dzīvokļa ārdurvis |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Classic |
| Modelis | - |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | Kokskaidu plāksnes (MDP) |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Komplekts | Vērtne, kārba, eņģes, rokturi, slēdzene. |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Akustiskās durvis. San Diego ozola. Ieteicamais sienas atvērums: 922X2077 mm. Piemērots aplods: 000101055654. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416867 |
Šīs ārējās dzīvokļa durvis ir izturīgas konstrukcijas, modernā dizaina un izturīgas pret bojājumiem, bet vērtnes virsma ir viegli tīrāma. Tās varat uzstādīt gan dzīvokļos, gan apartamentos.
Classic durvju komplektā ietilpst: apdare, sliekšnis un rokturi.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĀRDURVIS DZĪ.DOMOLETTI SANDIE2.890X2060L