BETONA SKRŪVE 6X80 (7.5X80) RUSPERT 50
€10,32
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | EASY-FIX |
|---|---|
| Garums | 80 mm |
| Diametrs | 6 mm |
| Pārklājums | Ruspert |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Betona skrūve |
| Zīmols | Easy Fix |
| 0 € uz pakomātu | Skrūvgriezis Makita E-13524, 10 cm, 6 gab. |
| Parastā cena | Griezes momenta atslēga Yato YT-07605, 481 mm |
| Svītrkods | 502620866 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BETONA SKRŪVE 6X80 (7.5X80) RUSPERT 50