Produkta informācija
| Ražotājs | TESA |
|---|---|
| Lentas pielietojums | Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai |
| Garums | 6 m |
| Platums | 9 mm |
| Līpošs | Jā |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | Tesa |
| Modelis | P-PROFILS |
| Materiāls | Gumija |
| Krāsa | Balta krās. |
| Biezums | 5 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501080443 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BLĪVLENTE P-PROFILS BALTS 9X5MM 6M