Produkta informācija
| Ražotājs | MECHANIX WEAR |
|---|---|
| Materiāls | Tekstilmateriāls, Termoplastiska gumija (TPR), Ādas imitācija |
| Izmērs | L |
| Ar siltinājumu | Nē |
| Produkta veids | Darba cimdi |
| Zīmols | Mechanix Wear |
| Kolekcija | M-Pact |
| Modelis | MPT-07-010 |
| Svars | 0.109 kg |
| Garums | 278 mm |
| Platums | 105 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Ar magnētisku aizdari | Nē |
| Ar PVC punktiem | Nē |
| Divpusēji cimdi | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | D3O plaukstu polsterējums absorbē un izkliedē triecienu un vibrāciju. Pastiprinātais rādītājpirksta un īkšķa atbalsts nodrošina papildu izturību tur, kur tas visvairāk nepieciešams. |
| Svītrkods | 502525517 |
Izveidojiet M-Pact® ietekmi darbā. M-Pact aizsargā strādājošās rokas ar termoplastīgā gumijas (TPR) pirkstu aizsardzību, kas absorbē blāvus spēka triecienus un atbilst EN 13594 trieciena standartam. M-Pact ietver D3O® plaukstas spilventiņu, lai izkliedētu liela spēka trieciena enerģiju un samazinātu roku nogurumu dienas gaitā.
- Termoplastīgā gumijas (TPR) trieciena aizsardzība atbilst EN 13594 trieciena standartam.
- Termoplastīgā gumijas (TPR) pirkstu galu aizsardzība pret saspiešanu.
- Termoplastīgā gumijas (TPR) aizdare nodrošina drošu pieguļumu.
- Forma pielāgojošais TrekDry® materiāls saglabā jūsu rokas vēsas un ērtas, strādājot.
- Jutīga ekrāna spējīga sintētiskā āda nodrošina perfektu veiklības un izturības apvienojumu.
- Armortex® plaukstas pastiprinājums nodrošina papildu izturību.
- Nostiprinātais rādītājpirksts un īkšķis nodrošina pastiprinātu izturību vietās, kur tā ir visvairāk nepieciešama.
- D3O® plaukstas spilventiņš absorbē un izkliedē triecienus un vibrāciju.
- Mazgājams veļas mašīnā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CIMDI MECHANIX7 M-PACT 10/L N ĀDA