Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Tilpums | 80 l |
| Maksimālā slodze | 250 kg |
| Riteņu skaits | 4 |
| Rāmja materiāls | Metāls |
| Bļodas materiāls | Plastmasas |
| Produkta veids | Dārza ratiņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 93 cm |
| Platums | 52 cm |
| Augstums | 50 cm |
| Svars | 13.7 kg |
| Piepūšamais riņķis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502819006 |
Dārza ratiņi Haushalt TC2145
Uzticami un izturīgi dārza ratiņi, kas radīti, lai viegli tiktu galā pat ar visgrūtākajiem āra darbiem. Lieliski piemēroti zemes, lapu, malkas vai citu kravu transportēšanai.
- Maksimālā slodze: līdz 250 kg
- Izturīgs, korozijizturīgs korpuss – ilgmūžības nodrošināšanai
- Pašizgāšanas funkcija – ātrai un ērtai kravu iztukšošanai
- Stabils un viegli manevrējams dizains
- Ideāli piemērots dārzam, pagalmā vai būvniecības darbiem
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DĀRZA RATIŅI HH TC2145 94X54X50CM