Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Balta krās. |
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 6 cm |
| Platums | 10 cm |
| Zīmols | DLX |
| Ar vāku | Jā |
| Svītrkods | 502078044 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KABEĻU KANĀLS 100X60 BALTS 105 60