Produkta informācija
| Ražotājs | NUTOOL |
|---|---|
| Jauda | 800 W |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Darba temperatūra | 50 - 300 °C |
| Apstrādes materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Temperatūras regulēšana | Jā |
| Produkta veids | Metināšanas iekārta |
| Zīmols | Nutool |
| Komplekts | iekārta ar piederumiem |
| Ar uzglabāšanas futlāri | Nē |
| Svītrkods | 501428631 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KAUSĒTĀJS CAURULĒM 800W 16-40MM+PIED