Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Lentas pielietojums | Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai, Siltumizolācijai, Skaņas izolācijai |
| Garums | 5.6 m |
| Platums | 15 mm |
| Līpošs | Jā |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Poliuretāns |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 5 mm |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Svītrkods | 501731381 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LENTE PAŠIZPLETOŠĀ 300 15/5-10MM 5,6M