SLĪP.ŠVAM. HAUSHALT 96X69X26 MM NR 150
€0,30
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 9.6 cm |
| Platums | 6.9 cm |
| Smalkums | 150 |
| Produkta veids | Slīpkluči |
| Zīmols | Haushalt |
| Vispārējie izmēri | 9.6 x 6.9 cm |
| Biezums | 2.6 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502258014 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪP.ŠVAM. HAUSHALT 96X69X26 MM NR 150