LOKSNE PVC WBS TRAPECE 900X2000 PELĒKA
€7,77
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GUTTAGLISS |
|---|---|
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Garums | 200 cm |
| Platums | 90 cm |
| Biezums | 1.2 mm |
| Profilējums | Trapeces |
| Zīmols | Palram |
| Izmantošanas mērķis | Pajumtēm |
| Viļņa augstums | 40 mm |
| Viļņa platums | 150 mm |
| Aizsardzība pret UV stariem | Nē |
| Izcelsmes valsts | Lielbritānija |
| Svītrkods | 501038238 |
„Paltop“ ir izturīga un viegla PVC plāksne. Tā ir lieliski piemērota daudzām jumta seguma sistēmām, un pateicoties vieglumam, tā ir īpaši piemērota lietošanai vieglām konstrukcijām: lapenēm, nojumēm, autostāvvietām utt. Plāksnes dizainam raksturīga lieliska izturība pret triecieniem, saules un lietus iedarbību, tāpēc krāsa ilgstoši neizbalēs.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LOKSNE PVC WBS TRAPECE 900X2000 PELĒKA