Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Segmentu garums | 0.5 cm |
| Segmenta platums | 0.5 cm |
| Mozaīkas veids | Stikls |
| Krāsa | Melna krās. |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Mozaīkas flīzes garums | 30 cm |
| Mozaīkas flīzes platums | 30 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.81 |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Toni un kvalitāti pārbaudīt pirms mozaīku līmēšanas. Uz ielīmētām mozaīkām pretenzijas netiek pieņemtas |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502454509 |
- DOMOLETTI stikla mozaīkas flīzes piešķirs jūsu mājām greznības un elegances akcentus.
- Šīs mozaīkas flīzes ir izgatavotas no stikla, kas piešķir tām spīdumu un vizuālu pievilcību.
- Viena kvadrātveida flīze, kuras izmērs ir 30×30 cm, sastāv no 144 sīkiem krāsainā stikla gabaliņiem.
- Flīžu biezums ir 8 mm – tas nodrošina to izturību un ilgmūžību.
Šīs flīzes ir paredzētas iekštelpām. Kombinējot tās ar citām interjera materiāliem, izmantojot tikai dažas flīzes vai pārklājot lielākas virsmas, stikla mozaīka palīdzēs atrast interesantus risinājumus vannas istabas, virtuves un citu mājas telpu dekorēšanai.
Izveidojiet savu sapņu interjeru ar DOMOLETTI!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MOZAĪKA STIKLA SM_136 30X30X0.8 (9)