PAGARINĀTĀJS-FILT.1158820315 1,5M 13500A
€7,60
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BRENNENSTUHL |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 3 ligzdas |
| Vada garums | 1.5 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Modelis | Eco-Line |
| Jauda, W | 3500 |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Melna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālā pagarinātāja ar pārsprieguma aizsargierīci noplūdes strāva -13500 A. |
| Svītrkods | 502211403 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAGARINĀTĀJS-FILT.1158820315 1,5M 13500A