PAPLAŠINĀJUMS APL.EUGENE OZ.100MM 2.5GAB
€9,34
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 202.4 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Aplodas paplašināšana |
| Zīmols | - |
| Modelis | - |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Platums | 10 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Komplekts | 2,5 gab. komplekts. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| TOP prece | Durvju aploda, 202.4 cm x 8 cm x 3.3 cm, pelēka krās. |
| Svītrkods | 502685791 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAPLAŠINĀJUMS APL.EUGENE OZ.100MM 2.5GAB