POLIKARBONĀTA LOKSNE 8X2000X1050 CAURSP
€11,07
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pielietojums | Jumtiņiem |
| Garums | 200 cm |
| Platums | 105 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | Clear |
| Modelis | - |
| Vispārējie izmēri | 200 x 105 x 0.8 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Svītrkods | 502435507 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: POLIKARBONĀTA LOKSNE 8X2000X1050 CAURSP