Produkta informācija
| Ražotājs | VEXEN |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Balta krās., Melna krās. |
| Zīmols | - |
| Moduļu skaits | 6 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Augstums | 150 mm |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 185 mm |
| Svītrkods | 502682270 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SADALNE VIRSAPMETUMA 6 MODUĻI IP40