SAVIENOJUMS ŠĻŪT.19 MM PREMIUM GARDENA
€7,46
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GARDENA |
|---|---|
| Garums | 165 mm |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Vārsts | Nē |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Gardena |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots 19 mm biezām šļūtenēm |
| Svītrkods | 501927593 |
“GARDENA Premium šļūtenes savienotājs ir izgatavots no augstas kvalitātes metāla un plastmasas, kas nodrošina ērtu šļūtenes savienojumu. Iebūvēts iebūvēts aizsargs, kas novērš šļūtenes izslīdēšanu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS ŠĻŪT.19 MM PREMIUM GARDENA