Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Skavošanas garums | 8 - 14 mm |
| Skavošanas tips | 36, 53 |
| Skavas iekļautas | Nē |
| Piemērotas naglas | Jā |
| Produkta veids | Skavu kalšanas rīki |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Zila krās. |
| Naglu izmērs | 16 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| 0 € uz pakomātu | Skavu kalšanas rīks Dewalt DCN680D2-QW, 18 V, 2.4 kg |
| Parastā cena | Skavu kalšanas rīks Senco F-16XP-RX, 230 V, 3 kg |
| Svītrkods | 501983866 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKAVOTĀJS ROKAS AT-519 4IN1