Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 50 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Briko |
| Augstums | 25 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501981128 |
Uzlabojiet savus būvniecības un DIY projektus ar izturīgo Briko Leņķa Profilu. Šis daudzpusīgais L veida metāla profils, ar iespaidīgu 2000 mm garumu, ir izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu izturību un tīru apdari. Ideāli piemērots daudziem pielietojumiem, tas piedāvā uzticamu atbalstu un aizsardzību malām un stūriem.
- Izmēri: Šim Briko leņķa profilam ir precīzs 25 mm augstums, 50 mm platums un ievērojams 2 mm biezums, nodrošinot izcilu strukturālo integritāti.
- Garums: 2000 mm (2 metri) garš, tas ir ideāli piemērots garākām plaknēm, samazinot nepieciešamību pēc vairākiem savienojumiem jūsu projektos.
- Materiāla kvalitāte: Izgatavots no izturīga metāla, kā to liecina tā neapstrādātā, dabīgā metāliskā apdare, kas redzama attēlos, nodrošinot ilgstošu veiktspēju.
- Zīmola garantija: Ražots Briko Polijā, zīmolu, kas pazīstams ar kvalitatīvām būvniecības detaļām.
- Daudzpusīga lietošana: Ideāli piemērots savienojumu stiprināšanai, glītu malu veidošanai vai kā aizsargapdares elements uz sienām, mēbelēm vai kāpnēm. Tā tīrais, sudrabainais izskats nemanāmi iekļaujas dažādās dizaina estētikās.
Neatkarīgi no tā, vai pabeidzat jaunu starpsienu, aizsargājat darbagalda trauslās malas vai piešķirat savam interjera dizainam gludu, industriālu pieskārienu, šis Briko leņķa profils ir būtisks elements. Tā stabilā konstrukcija un precīzie izmēri padara to par iecienītu izvēli gan profesionāliem amatniekiem, gan mājas uzlabojumu entuziastiem, kas meklē uzticamu un estētiski pievilcīgu risinājumu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRA PROFILS ALUM 50X25X2 2M