TVERTNE TRANSP LOAD/GO II IWO85C 85L M
€17,29
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PROSPERPLAST |
|---|---|
| Tilpums | 85 l |
| Maksimālā slodze | 85 kg |
| Riteņu skaits | 2 |
| Rāmja materiāls | Plastmasa |
| Bļodas materiāls | Plastmasas |
| Produkta veids | Dārza ratiņi |
| Zīmols | Prosperplast |
| Modelis | Load & Go II |
| Garums | 79 cm |
| Platums | 57 cm |
| Augstums | 71.5 cm |
| Svars | 3.35 kg |
| Krāsa | Melna krās. |
| Piepūšamais riņķis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502557252 |
ĶERRA PROSPERPLAST LOAD & GO II, 85 L
Piemēroti dārza darbarīki atvieglo darbu, padara to patīkamu un ļauj jums izbaudīt dārza darbus vai darbu pie mājas. Šāds rīks ir mūsu ķerra LOAD&GO.
Tas ir ietilpīgs, viegli pārnēsājams un universāls. Divu riteņu ķerra ar stabilu, vieglu konstrukciju nogādās jūsu dārza instrumentus, atkritumus, sniegu vai malku tieši pie jūsu durvīm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TVERTNE TRANSP LOAD/GO II IWO85C 85L M