Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Poli | 3P |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 230 V |
| Ar slēdzi | Nē |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 5 m |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Krāsa | Balta krās. |
| Papildus informācija | Vads: 3x1,5 mm² |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501787777 |
Uzticami darbināt savus projektus un ierīces ar Okko 5 metru garu strāvas kabeli ar kontaktdakšu. Izstrādāts ērtībai un drošībai, šis baltais elektriskais kabelis ir aprīkots ar standarta Eiropas (Schuko tipa) kontaktdakšu vienā galā un glīti atsegtām vadām otrā galā, padarot to ideāli piemērotu tiešai vadu ievietošanai dažādās ierīcēs vai instalācijās.
Izstrādāts stabilas strāvas padeves nodrošināšanai, šim kabelim ir izturīgs 3x1.5 mm² vadu šķērsgriezums, kas nodrošina efektīvu un drošu strāvas pārvadi jūsu elektriskajām vajadzībām. Tas ir konstruēts 230 V spriegumam un var izturēt strāvu līdz 16 A, padarot to piemērotu plašam mājsaimniecības un darbnīcas pielietojumam. Integrētie zemējuma kontakti (3 polu konstrukcija) nodrošina būtisku drošības līmeni, aizsargājot gan jūsu ierīces, gan jūsu vidi.
Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nomainīt bojātu strāvas vadu esošai ierīcei, piemēram, veļas mašīnai vai elektroinstrumentam, vai nepieciešams uzticams strāvas ievads jaunam DIY apgaismojuma projektam vai citai elektriskajai uzstādīšanai, šis Okko kabelis piedāvā vienkāršu risinājumu. Tā dāsnais 5 metru garums nodrošina pietiekamu sasniedzamību, ļaujot elastīgi izvietot ierīces, neizmantojot papildu pagarinātājus.
Izvēlieties Okko strāvas kabeli praktiskam un drošam veidam, kā savienot jūsu elektriskās ierīces, piedāvājot izturības, drošības un vieglas uzstādīšanas kombināciju jūsu mājām vai darba vietai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VADS G1B3/KF-CR2 3X1.5 5M BALTS